Massaažirõngaid valitakse kaalu järgi, sõltuvalt Teie kehaehitusest ja füüsilisest ettevalmisusest.
Kõige kergem rõngas on Junior Health Hoop (0,73 ru), magnetiteta, eriti hästi sobib lastele.
Algajatele ja täiskasvanutele soovitatakse kergeid kaalusid: Massaažirõngas New Body Health Hoop (1,1 kg) magnetiteta, samuti ka Massaažirõngas Magnetic Health Hoop (1,2 kg) magnetitega.
Rasked massaažirõngad: W Dynamic Health Hoop (2,3 kg), Vita Health Hoop (2,5 ru), Passion Health Hoop (2,9 kg), soovitatakse sportliku ettevalmistusega meestele ja naistele, kellel on keskmise kaaluga massaažirõngastega vähemalt pooleaastase treenimise kogemus.
Millist efekti annab massaažirõngaste kasutamine?
Kalorite põletamine.
Nagu iga teine aeroobne koormus, aitab rõnga keerutamine Teie organismi poolt hooletu kommide ja kookide söömise tulemusena hoolikalt kõrvale pandud kaloreid kiirelt kulutada.
Soolestiku funktsiooni parandamine.
Rõnga keerutamisel töötavad kõhulihased, mis mõjutab soodsalt siseorganite funktsioneerimist.
Mugav ja lihtne kasutada.
Seda kasutama õppida on lihtsamast lihtsam, trauma tekitamise tõenäosus on erakordselt madal. Seda enam, et selline treeninguvahend on alati käepärast, ei ole vaja minna kallisesse spordiklubisse, piisab sellest, et valite treenimiseks korteri suurema toa.
Parandab naha seisundit talje ja reite piirkonnas.
Peale rõngaga treenimist see probleemne ala tasandub (seda ei kata enam rasvakumerused), väheneb tselluliit.
Kas rõngaga treeningud pole siseorganitele kahjulikud?
Oma siseorganite pärast ei tasu muretseda, sest neid kaitsevad kõhupressi- ja nimmelihaste kokkutõmbumine. Kui Te ei ole lapsepõlvest alates tegelenud fitnessiga, ei soovita me alustada raskema rõngast alustama, kuna Teie korseti lihased on liiga nõrgad, et 2 kilogrammile „vastu seista”. Milline massaažirõngas on kõige efektiivsem?
Massaažirõngaga treeningute efektiivsus sõltub ainult Teie visadusest ja tahtest. Soovitatud treeningu kestvus on 25-20 minutit päevas (katkematu treening).
Milleks magnetid?
Magnetitega on varustatud kõik massaažirõngad kaaluga alates 1,2 kg.
Magnetväljade mõjul paraneb vereringe, naha hapnikuga varustamine. Magnetvälja bioloogilise mõju aluseks on vere ja lümfi elektromotoorse jõu suunamine voolus. Vastavalt magnetilise induktsiooni seadusele nendes keskkondades, mis on head liikuvad elektrijuhid, tekivad nõrgad voolud, mis parandavad vahetusprotsesside kulgemist.
Mille poolest erineb massaažirõngas tavalisest lapsepõlvest tuttavast terasrõngast?
Esiteks, loomulikult kaalu poolest. Alumiiniumrõngas, mida oleme keerutanud lapsepõlves, kaalub ligikaudu 500 g, terasest aga 950 g.
Teiseks on massaažirõnga laius tunduvalt suurem, vastavalt sellele on „töödeldav” pind suurem.
Kolmandaks muudavad massaažielemendid rõnga tunduvalt efektiivsemaks, kui Teie eesmärgiks on „üleliigsest lahti saada”. Meie võimlemisrõngaste kasutamise tulemusena saadud massaaži tunde saab võrrelda professionaalse arsti poolt läbi viidud akupunktuurse massaažiga. Rõngaste massaažielemendid „leiavad üles” Teie figuuri probleemseimad punktid, mõjutades oskuslikult Teie keha tundlikumaid lihaseid, taastades nende tugevuse, nõtkuse ja toonuse.
Meditsiinilised uuringud näitasid, et regulaarsed massaažirõngaga treeningud avaldavad soodustavat mõju mitte ainult Teie välimusele. Tänu võimlemisele ja massaažirõngastega treeningutele normaliseerib see soolestiku tööd, ravib paljusid naistehaigusi, treenib hingamis- ja südame-veresoonkonna süsteeme.
Kuidas rõngast õigesti keerutada?
Seiske sirgelt, jalad õlgade laiusel või natuke laiemalt, sirged või natuke põlvedest painutatud. Keha kaal on jaotatud ühtlaselt mööda jalalaba, varbad on suunatud pisut väljapoole. Võtke rõngas kätte.
Pingutage nimmepiirkonna ja kõhupressi lihaseid ning üritage hoida neid sellises asendis kogu treeningu vältel. Nüüd võite rõngast lahti võtta, pannes selle sealjuures pöörlema. Keerutage rõngast ümber talje ja puusade, liigutades keha, jalgu ja kaela..
Ja ärge unustage, et kõik on Teie enda kätes. Mida varem Te alustate teekonda ideaalse figuuri suunas ja mida visamalt hakkate selle poole liikuma, seda kiiremini saate selle teekonna läbitud.
Kas on mingeid vastunäidustusi massaažirõngastega treenimisel?
Massaažirõngast ei soovitata kasutada rasedatel naistel, vanuritel ning selja- ja kõhupiirkonna vigastustega inimestel, samuti nahahaiguste ja lahtiste haavade ning värskete õmbluste korral.